Kašpar Digital

Náš příběh

Ač vypadá, že jsme velká mediální agentura o 20ti lidech, tak opak je pravdou. Základním kamenem Kaspar Digital je Dan a Lukáš. Podle potřeby a velikosti zakázky pak doplňujeme tým o další Kašpary nebo o parťáky s konkrétní specializací. Máme v rukávu jak osvětlovače, zvukaře, tak profesionální dabéry nebo dronaře co sbírá výhry po celém světe.

Pokud se ptáte proč jsme Kaspar Digital, tak odpověď je lehká. Dan má v občance u příjmení “Kašpar” a ti další Kašpaři co se mohou přidat a pomoci jsou členové rodiny. :)

Bylo nebylo...

Náš příběh začíná již před několika lety, kdy hlavní jádro tohoto projektu = Lukáš a Daniel se „poznali“ na webtrhu. Jedna spolupráce střídala druhou a jak ubíhal čas, tak se vyskytla možnost založit něco svého, pod svou značkou…a my se do toho pustili na plné koule!

Rok 2020 byl obecně ve znamení pandemie kolem COVIDu, ale byl to i náš rok. Proč? I přes události, které hýbaly světem, se nám dařilo a náš projekt se neustále posouval dále a rostl. Naše práce slavila úspěchy, kdy jsme dodávali kvalitní práci za rozumný peníz a ač je to k nevíře, tak jsme bodovali i rychlostí.

Jak že jsme vlastně začali a co byl ten první oficiální výkop našeho projektu? Byla to akce Reshoper, která je jednou z největších ecommerce akcí u nás.

Na naše premiérové výstupy se můžete podívat zde: odkaz na video = bylo nám ctí, že jsme vytvořili oficiální video z celé ace (je z toho už tradice a videa pro Reshoper tvoříme každý rok) odkaz na video = tady malé nahlédnutí do zákulisí skrze "behind the scene"

Kdo jsou naši zákazníci?

Našimi zákazníky jsou jak malí, tak i ti největší na trhu a ač to zní asi pro někoho překvapivě, tak neděláme mezi nimi rozdíly = každý náš zákazník je pro nás střed vesmíru a děláme pro něho maximum.

Můžete se podívat na naše reference

Daniel Kašpar a Lukáš Vlček