Kašpar Digital

Promo videa Vhodné pro produkt, službu nebo firmu

Potřebujete epické video pro produkt, službu nebo vaší firmu? Promo video nebo také reklamní video to splní do posledního puntíku. Dopomůže tomu vhodná hudba, namluvení charismatickým hlasem nebo náš dynamický střih doplněn o efekty a animace.

Další Promo videa
Digitoo Účetnictví bez papíru s Digitoo AI
Digitoo - Účetnictví bez papíru s Digitoo AI
TESLA MultiCook M80 Deluxe
TESLA MultiCook M80 Deluxe

Produktová videa Vhodné pro produkty nebo službu

Tento typ videí má nejčastěji za úkol odprezentovat jak produkt, tak jeho hlavní přednosti a funkce.
Naše produktová videa mají i animace a efekty na míru aby se případné výhody produktu zvýraznily a byly snáz zapamatovatelné.
Charismatický hlas pro popis produktu nebo záběry z dronu mohou být další prvky, které mohou zdobit produktové video od nás.

Další Produktová videa

Videa z akcí Vhodné pro události a akce

Pořádáte akci, veletrh nebo jinou událost a chcete mít vzpomínkové video, které zachytí to nejlepší?
Nebo chcete mít video, které bude sloužit jako lákadlo na další ročník vaší akce?
To vše vyřeší event video nebo-li video z akce, kterých jsme dělali už několik desítek a je to naše jedna z nejvíce realizovaných druhu videí.
Jako jedni z mála využíváme i animace a efekty přímo v hraných záběrech a samozřejmostí jsou i drononové (výškové) záběry pro zachycení velikosti celé akce.

Další Videa z akcí
10.000 vůz TATRA pod českými vlastníky
10.000 vůz TATRA pod českými vlastníky
Auto Kelly Expres doručení zdarma ještě v ten samý den
Auto Kelly - Expres doručení zdarma ještě v ten samý den

Animované videa Vhodné pro popis služby nebo eshopu

Animované videa, které můžete znát i pod názvem "explainer video" (vysvětlující video) jsou nejlepšími pomocníky pokud chcete v krátkosti vysvětlit službu nebo čím se zabýváte. V poslední době se také hodně tento typ videí používá pro představení eshopu.
Pomocí animací a animované grafiky dokážeme během pár vteřin vysvětlit i opravdu specifické věci na které jinak potřebujete několik prezentací nebo popsaných stránek. Videa se dají použít i pro edukativní obsah jak pro vaše zákazníky typu "Jak funguje..." nebo pro pro vaše zaměstnance jako školící video. Velká výhoda je navíc, že není třeba cokoliv natáčet a začít můžeme prakticky hned po získání informací a upřesnění zadání.
Naše grafika a animace jsou dělané ručně a máme i vlastního grafika.

Další Animované videa

Firemní videa Vhodné pro firmy a výrobce

Představení firmy v dynamickém videu, které naláká jak vaše zákazníky, tak nové zaměstnance je čím dál tím časteji jako součást nejen firemního webu, ale také reklamních kampaní. Není vyjimkou, že video slouží i jako lákadlo pro případné investory.
Videoprezentace firmy je skvělý způsob jak se představit veřejnosti nebo partnerům a zároveň cesta k vybudování důvěryhodnosti. Je vždy na zadavateli jak moc se má firma odkrýt a co chce vše skrze video odprezentovat a ukázat. Se scénářem pomůžeme a můžeme před natáčením vypracovat i storyboard (scénář) pro lepší představu o výsledku.

Další Firemní videa
Levnedziny.cz Skvělé ceny, obrovský výběr a kvalita 💙 LD JEANS 👖
Levnedziny.cz - Skvělé ceny, obrovský výběr a kvalita 💙 LD JEANS 👖
JdemeŽrát Nové intro 🤜 KONEC "nom nom nom"
JdemeŽrát - Nové intro 🤜 KONEC

Animace loga Vhodné pro jakékoliv logo

Animace loga, kterou u nás často poptávají firmy jako pohyblivé logo se často využívají jako intro pro firemní nebo produktová videa.
Animace loga je tedy nedílnou součástí grafického manuálu firmy. Animaci loga využívají v hojné míře také streameři nebo youtubeři, kdy animací loga mohou začínat videa nebo je naopak zakončovat. Velkou výhodou je navíc, že skrz několikativteřinovou animaci můžeme vysvětlit buď čím se firma zabývá nebo vysvětlit samotné logo. Animace loga může být i delší, kdy se už jedná o intro a má stejnou úlohu a využití jako klasická animace loga jen je propracovanější a může mít i hrané záběry.

Další Animace loga

Letecké záběry Vhodné pro všechny druhy videí

Máte velkou výrobní halu nebo chcete ukázat velikost vaší pořádané akce? Nejlépe to zachytí záběr z výšky a pokud možno tak v tom nejlepším rozlišení a bez třesu. Rádi vám přesně takové záběry natočíme a poskytneme pro vaše potřeby nebo jako součást našeho videa. Pokud to možnosti dovolí, tak lítáme a děláme záběry i přímo uvnitř budov aby výsledné video mělo i tyto akční záběry z výšky.

Další Letecké záběry
TATRA FORCE
TATRA FORCE

Zaujali jsme Vás? neváhejte nás kontaktovat

Pokud máte něco na srdci, tak nám to
napište nebo se pojďme domluvit
na setkání

+420 775 438 897 Lukáš 24/7
telefon